Українці увосьме визнали ПриватБанк найкращою фінансовою установою держави

 
Добавлено: 2016-12-27 10:22:41 Новости Бизнес и Финансы
Українці увосьме поспіль визнали ПриватБанк найкращою фінансовою установою держави
 

ПриватБанк впевнено виборов першість у конкурсі “Народний Бренд”.

%25D0%25B1%25D1%2580%25D0%25B5%25D0%25BD

 

Саме про це свідчать результати онлайн-голосування у конкурсі “Народний Бренд”, що цьогоріч проводився вже увосьме на теренах Вінницької, Тернопільської, Житомирської та Хмельницької областей. Водночас, увосьме поспіль українці зробили свій вибір на користь ПриватБанку.

Відтак, за результатами голосування ПриватБанк впевнено переміг у всіх 4 регіонах, де проходив конкурс. Адже найзручніша фінансова установа держави здобула втричі більше голосів за “срібних” та “бронзових” призерів конкурсу разом.

У ПриватБанку вважають, що такий результат дійсно свідчить про всенародну довіру та визнання найвищої якості обслуговування клієнтів. Більше того, це підтвердив і авторитетний міжнародний журнал “The Banker”. Адже його редакція за підсумками 2016 року назвала ПриватБанк найкращим у державі. Безперечно також, що це перемога і усього колективу банку, позаяк без професіоналізму, фаховості та відданості улюбленій справі досягнення таких результатів було б не можливим. Саме тому це здобуток і кожного з працівників банку, а також найкраща і найоб’єктивніша оцінка роботи фінустанови.

Зазначимо, 19 грудня 2016 року ПриватБанк перейшов у власність держави. Протягом наступних декількох днів його клієнти відчували певні обмеження у роботі. Однак наразі вони вже подолані.

За словами нового Голови правління банку Олександра Шлапака,  головними напрямками роботи правління установи стане, насамперед, підтримка і розвиток традиційних продуктів ПриватБанку. Другим напрямок роботи нової команди, враховуючи державний статус, буде розвиток національної програми підтримки підприємництва “Країна – успішного бізнесу”.

"Запевняю наших клієнтів, що ви отримаєте найкращий сервіс, який тільки можуть надати в Україні. І ми будемо його підтримувати", - резюмував новий голова правління банку.

Нагадаємо, заснований у 1992 році, ПриватБанк є лідером банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine у ІІІ кварталі 2016 року з ПриватБанком співпрацюють 51,4% українців – фізичних осіб старше 16 років. Вважають основним банком 42,6% користувачів банківських послуг – фізичних осіб, що більше, ніж у наступних двадцяти трьох банках разом взятих.  А за підсумками 11 місяців 2016 року ПриватБанк залишається найбільшим платником податків серед банків та входить у ТОП-20 найбільших платників податків серед всіх українських компаній.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты