ЮніорБанк навчатиме миколаївських школярів фінансовій грамотності у школах

 
Добавлено: 2018-01-19 10:04:27 Новости Бизнес и Финансы
ЮніорБанк навчатиме миколаївських школярів фінансовій грамотності у школах
 

jnsSA8kYOU_NnDYJXb9eiiinf4vNriGkDQOA5yXu

ЮніорБанк оголошує набір на навчання фінансовій грамотності на базі загальноосвітніх шкіл. Миколаївські школярі зможуть безкоштовно навчатись у школі та дізнаються багато корисної інформації про роботу банку, про історію грошей і банків, навчаться планувати сімейний бюджет і правильно обирати банк, оволодіють навичками ораторського мистецтва.

ЮніорБанк банк вже не перший рік співпрацює з миколаївськими школами та організовує Бізнес-Школи безпосередньо у стінах шкіл. Навчальні заходи ЮніорБанку підтримують батьки та керівництво шкіл.

“Наші тренери проводять навчання у класах, у звичній для дітей атмосфері, - розповідає директор ЮніорБанку у Миколаєві Наталя Стройнецька. - Така форма навчання зручна і учням, і батькам. Не потрібно витрачати час на поїздки до Бізнес-Школи, особливо актуальним це стає взимку. На сьогодні вже домовились про проведення занять з загальноосвітніми школами №27, №24, №34, №46 та Мішково-Погоріловською школою-інтернатом”.

Інструментом навчання у Бізнес-Школі є картка Юніора - банківська платіжна картка, що випускається безкоштовно за згодою батьків. Оформити картку можна у будь-якому відділенні ПриватБанку.

Класні колективи, що бажають навчатись у Бізнес-Школі, можуть подати заявку за посиланням: Заявка або за телефоном: 067 482 71 34.

ЮніорБанк - освітня програма фінансової грамотності школярів. Навчання проходить у формі екскурсії у відділення банку, Бізнес-Квестів, Бізнес-Школи та уроків фінансової грамотності. У 2017 році 8 494 школяра Миколаївщини взяли участь у навчальних заходах ЮніорБанку.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты